Lifestyle

Horoskop celtycki. Którym z 13-tu znaków zodiaku jesteś?

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
7 z 13

Dąb 10 czerwca - 7 lipca

Dęby mają szczególny dar siły. Chronisz innych, zwłaszcza tych, których głos dla ogółu jest niesłyszalny. Innymi słowy, Dąb jest rzecznikiem słabszych. Jesteś delikatnym olbrzymem wśród celtyckich znaków zodiaku. Zarażasz lekką pewnością siebie i naturalnie zakładasz, że wszystko, co się wydarzy, będzie pozytywne.

Masz wielki szacunek do tradycji, a kto wie – może jesteś nauczycielem? Z pewnością uwielbiasz przekazywać swoją wiedzę innym.

Powinnaś dbać o swoje zdrowie, bo tylko zdrowa będziesz cieszyć się długim i szczęśliwym życiem.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco
 

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Lifestyle

Dlaczego on nie mówi, co czuje? Wcale nie chodzi o to, że nikt nie powiedział mu, jak to zrobić

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 marca 2018
Fot. iStock / creacart
Następny

Zobacz także

34 rzeczy, które każdy z nas powinien umieć. Bez tego trudno przejść przez życie tak, jak byśmy chcieli

34 rzeczy, które każdy z nas powinien umieć. Bez tego trudno przejść przez życie tak, jak byśmy chcieli

12 rzeczy, których nigdy nie powinnaś się wstydzić

Przemoc nie może mieć zamkniętych drzwi! Po raz kolejny przemawia głosem pobitej kobiety