Lifestyle

Horoskop celtycki. Którym z 13-tu znaków zodiaku jesteś?

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
5 z 13

Wierzba 15 kwietnia - 12 maja

Wierzbą rządzi księżyc. Oznacza to, że jesteś niezwykle kreatywna, inteligentna i bardzo ufasz swojej intuicji. Masz w sobie głębokie zrozumienie dla natury, co powoduje, że jesteś cierpliwa bardziej niż inne znaki w tym horoskopie.

Dzięki twojej inteligencji bardzo szybko przyswajasz wiedzę, czym często zaskakujesz innych, zwłaszcza swoich szefów. Wierzby mają olbrzymi potencjał, który czasami ogranicza strach przed zbytnią ekstrawagancją czy nadgorliwością.

Tak się jednak składa, że twoja zdolność percepcji pozwala zabłysnąć twojej prawdziwej naturze i osiągnąć sukces.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco
 

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Lifestyle

Dlaczego on nie mówi, co czuje? Wcale nie chodzi o to, że nikt nie powiedział mu, jak to zrobić

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 marca 2018
Fot. iStock / creacart
Następny

Zobacz także

Mam dość serduszek, misiów i wyznań miłości na zawołanie. Oficjalnie bojkotuję Walentynki!

Wiesz jaki jest fototyp twojej skóry? Ustal to, żeby lepiej o siebie dbać

15 zaskakujących korzyści, jakie przynosi picie wody z cytryną. Zaproś ją do swojej diety, co rano. Akcja „Polka na diecie”, dzień #28