Lifestyle

Horoskop celtycki. Którym z 13-tu znaków zodiaku jesteś?

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
3 z 13

Jesion 18 lutego - 17 marca

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Jesionu, z pewnością jesteś wolno myślicielem. Pomysłowa, polegająca na swojej intuicji, artystyczna dusza, widzisz świat pięknym i nieskazitelnym.

Masz jednak tendencję do zmian nastroju i wycofania, ale dlatego, że twój wewnętrzny krajobraz jest w ciągłym ruchu. Jesteś w kontakcie ze swoją muzą i łatwo inspirujesz się naturą. Ludzie ulegają twojej czarującej osobowości. Sztuka, pisanie (zwłaszcza poezja), nauka i teologia (kwestie duchowe) są obszarami, które bardzo cię interesują. Inni mogą myśleć, że jesteś samotnikiem, ale szczerze mówiąc, ty lubisz zanurzać się w swoim własnym świecie.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco
 

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Zobacz także

Wstyd mi za to, jak się upokarzam dla tej miłości...

Pięć fizycznych oznak, że już nie kochasz. Słuchaj swojego ciała, ono naprawdę jest mądre

„Chcę być dumna i szczęśliwa, że w objęciach jednej ręki mam swój cały świat”

„Ani kroku dalej”. Odczepcie się od naszych praw. My naprawdę umiemy same o siebie zadbać