Lifestyle

Horoskop celtycki. Którym z 13-tu znaków zodiaku jesteś?

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
13 z 13

Bez 25 listopada - 23 grudnia

Fot. iStock/Whiteway

Kochasz wolność najbardziej ze wszystkich znaków. Od najmłodszych lat jesteś poszukiwaczem emocji. Często zostajesz błędnie oceniona jako outsider, ponieważ masz tendencję do wycofywania się, pomimo swojej ekstrawersyjnej natury. W rzeczywistości często prowadzisz ze sobą dysputy filozoficznie.

Bywasz niezwykle troskliwa jeśli chodzi o innych i dążysz do tego, żeby pomagać potrzebującym.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco
 

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Lifestyle

Dlaczego on nie mówi, co czuje? Wcale nie chodzi o to, że nikt nie powiedział mu, jak to zrobić

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 marca 2018
Fot. iStock / creacart
Następny

Zobacz także

Masz problem z wyrażaniem uczuć? Może jesteś jednym z tych czterech znaków zodiaku?

Cztery naturalne składniki, które skutecznie odstraszają komary

Błagam, nigdy nie ćwicz w pełnym makijażu! Możesz zrobić sobie więcej krzywdy niż ci się wydaje