Lifestyle

Horoskop celtycki. Którym z 13-tu znaków zodiaku jesteś?

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
10 z 13

Winorośl 2 września - 29 września

Fot. iStock/PeopleImages

Znaki Winorośli rodzą się w jesiennej równonocy, co sprawia, że ​​twoja osobowość jest zmienna i nieprzewidywalna. Możesz być pełna sprzeczności i zdarza ci się być niezdecydowaną. Dzieje się tak dlatego, że zawsze widzisz dwie strony sytuacji i wczuwasz się w każdą z nich po równo.

Istnieją jednak obszary w twoim życiu, których jesteś pewna. Są to drobniejsze rzeczy, takie jak jedzenie, wino, muzyka i sztuka. Masz bardzo charakterystyczny smak i jesteś koneserem. Przyciągasz luksus.

Jesteś urocza, elegancka, masz szerokie grono przyjaciół.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco
 

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Lifestyle

Dlaczego on nie mówi, co czuje? Wcale nie chodzi o to, że nikt nie powiedział mu, jak to zrobić

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 marca 2018
Fot. iStock / creacart
Następny

Zobacz także

#Oh!Szkoło: Pomóżmy dzieciom znów dobrze poczuć się w szkole. Akcja z nagrodami! ❤

"Ona tak histerycznie szuka tej miłości... Nic się nie zmieniło, każdy jej potrzebuje"

Przepis na dobrą relację. Choć trudno to zaakceptować, miłość powinna być wyborem

500 złotych na dziecko nic nie zmieni. Pani w warzywniaku już mruga do mnie znacząco, w końcu jestem mamą trójki dzieci i mam lepiej. Czyżby?