Lifestyle

Horoskop celtycki. Którym z 13-tu znaków zodiaku jesteś?

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
1 z 13

Brzoza 24 grudnia - 20 stycznia

Fot. iStock/Fenne

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Brzozy cechuje się bardzo duża motywacja do działania i osiągania celów. Co więcej, bardzo często motywujesz innych zarażając ich swoją ambicją i zaangażowaniem. Zawsze sięgasz po więcej, poszukujesz szerszych horyzontów, a twoje aspiracje rosną wprost proporcjonalnie do osiąganych celów.

Druidzi przypisali te cechy twojej dacie urodzenia, ponieważ to pora roku spowita ciemnością, więc ty konsekwentnie wychylasz się w stronę światła.

Jesteś tolerancyjna, wytrzymała i opanowana. Ponadto przypisuje się tobie cechy przywódcze, jeśli sytuacja tego wymaga, od razu wchodzisz w rolę lidera.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

47-letnia Scorupco w skąpym bikini. Brak słów…

Redakcja
Redakcja
1 marca 2018
Fot. Screen z Instagrama / izabellascorupco
 

„O jaaa cieee” – to pierwsze słowa, które przyszły nam w redakcji na myśl, gdy zobaczyłyśmy jedno z ostatnich zdjęć Izabelli Scorupco. Trzeba przyznać, że robi wrażenie! 47-letnia aktorka prezentuje się na nim w samym bikini. Niewiele kobiet w jej wieku może się pochwalić tak zgrabną sylwetką

Chociaż Izabella Scorupco od lat mieszka w Los Angeles, polscy fani o niej nie zapomnieli. Ochoczo komentują wszystkie jej zdjęcia i śledzą jej karierę. Bo ta, choć niewiele się o niej mówi w naszym kraju, rozwija się w najlepsze. Aktorka nie narzeka na brak zleceń.

47-latka przebywa właśnie na wakacjach w Budapeszcie i najwyraźniej nie podoba jej się zimowa aura. Na co dzień jest przecież przyzwyczajona do wyższych temperatur, jakie panują w Kalifornii. Była żona polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego postanowiła więc opublikować na Instagramie zdjęcie w bikini. I odrazu zrobiło się gorąco! „Kocham cię, mój drogi Budapeszcie, ale do cholery, tu jest za zimno! Marzę o powrocie do tego miejsca, gdzie spędziłam kilka cudownych dni” – napisała. Pod wpisem aż roi się od komentarzy. „Wspaniale! Kobiece piękno w czystej postaci! Ten kto ma szczęście być przy Tobie,niech lepiej docenia jak umie najlepiej” – napisał jeden z internautów. „Jest pani piękną kobietą” – dodał kolejny.

Jak wam się podoba jej figura?


Lifestyle

Dlaczego on nie mówi, co czuje? Wcale nie chodzi o to, że nikt nie powiedział mu, jak to zrobić

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
1 marca 2018
1 z 1

Kiedy on nie mówi, co czuje

Fot. iStock / creacart

Niesprzyjające warunki

Warto uderzyć się w piersi. Czy na pewno stwarzasz w swoim związku odpowiednią, bezpieczną atmosferę do rozmowy? Może zamiast pozwolić się partnerowi „wygadać”, nie dajesz mi nigdy powiedzieć do końca tego, co by chciał? Każdy z nas jest inny, każdy potrzebuje czego innego, by się otworzyć. Bądź uważna na potrzeby drugiej strony.

Poczucie przymusu

Jeśli zbyt mocno naciskasz, wywołujesz zazwyczaj odwrotny efekt. Ciągłe „odpytywanie” partnera („o czym myślisz?”, „co czujesz?”) nie pozwoli ci lepiej go poznać. Najlepsza rozmowa jest wtedy, gdy oboje jej chcecie.

 


 

Na podstawie: hestir.cafemom.com

 

 

PoprzedniNastępny

Zobacz także

Przyciągasz toksycznych facetów? Zacznij robić te 9 rzeczy, a skończą się twoje problemy

Ciesz się swoją kobiecością niezależnie od tego ile masz lat

„To jedyna karma, której nie można przepracować w 100%. Szczególnie popularna w Polsce?”