Lifestyle

Drew Barrymore autorką kolekcji Drew ♥ Crocs Chevron Collection

Redakcja
Redakcja
11 maja 2018
Fot. Materiały prasowe
 

Zaprojektowane przez Drew dla mam i córek 

Crocs światowy lider w dziedzinie obuwia dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ogłosił kolejną współpracę z utalentowaną i wielokrotnie nagradzaną aktorką, bizneswoman, reżyserką i mamą. Tym razem z okazji najpiękniejszego z najbliższych świąt czyli Dnia Matki.

Drew ♥ Crocs Chevron Collection zaprojektowana specjalnie dla Mam i Córek, łączy wygodę i odważne kolory, z elementami osobistego stylu Berrymore, w tym z ekskluzywną grafiką i ozdobami w stylu boho, które Drew sama stworzyła.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Każda para inspirowana jest codziennością aktorki, jej dziewczęcą wrażliwością i radością życia. Kolekcja napełni szafę Twoją i Twojej córki słonecznym optymizmem, który Drew wnosi do każdego swojego przedsięwzięcia. Chodaki z edycji specjalnej zawierają grafikę plemienną i osobiste rysunki Drew, wszystkie jednoczy motyw miłości, gdyż to właśnie miłość do córek inspirowała ją przy tej współpracy.  Buty zdobione są w technice 3D z koralikami i ozdobami. Obrotowe paski na pięcie zapewniają perfekcyjne dopasowanie a konstrukcja piankowa Croslite sprawia, że są niezwykle lekkie. Stworzone zostały z myślą o kobietach w każdym wieku.  Dostępne w sprzedaży od maja 2018 w sklepach stacjonarnych i na www.crocs.pl

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z marką Crocs


Lifestyle

5 nie zawsze typowych sygnałów, że w twoim ciele rozwija się nowotwór. Nie ignoruj ich, ryzykujesz zdrowiem i życiem

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
11 maja 2018
Fot. iStock/eclipse_images
 

Jedną z najcięższych chorób, z którymi borykają się ludzie, są nowotwory. Profilaktyka powinna obejmować regularne wizyty u lekarza w celu przeanalizowania ewentualnych objawów oraz wszelkich zmian w organizmie, ale także zdrowy tryb życia.  Wiele osób nie jest w stanie dostrzec wczesnych objawów raka. Wszyscy powinniśmy je znać i być w stanie określić, czy są one wskazaniem do wizyty u specjalisty. Poniżej znajdziecie kilka, najczęstszych znaków ostrzegawczych świadczących o tym, że w naszym ciele rozwija się ciężka choroba.

1. Zmiany w wyglądzie stolca

Jeśli zauważysz częste biegunki i inne nieprawidłowości, może to być oznaką raka przewodu pokarmowego, szczególnie jeśli towarzyszy im ciągły dyskomfort w jamie brzusznej.

2. Zmiany w oddawaniu moczu

Jeśli musisz do toalety częściej niż zwykle i jednocześnie odczuwasz ból,  może to wskazywać na rozwijający się nowotwór gruczołu krokowego lub pęcherza moczowego.

3. Ranki

Jeśli pojawiają się wokół ust i na wewnętrznych stronach warg,  mogą wskazywać na raka jamy ustnej i skóry oraz nowotwory w niższych partiach ciała

4. Krwawienie

Krew w stolcu lub moczu może być oznaką kilku rodzajów raka. Kaszel krwią i krwawe upławy też nie są najlepszym znakiem. Należy skontaktować się z lekarzem, gdy wystąpią jakiekolwiek nietypowe krwawienia.

5. Niestrawność

Jest to prawdopodobnie najbardziej nierozpoznany objaw, ze względu na to, że jest dość powszechny. Może być oznaką raka przewodu pokarmowego, szczególnie jeśli jest on powiązany ze stałym dyskomfortem w obrębie jelit oraz żołądka i problemami z połykaniem.

6. Ogólne osłabienie i poczucie „pobolewania”

Brak energii, „pokładanie się”, stałe poczucie fizycznego zmęczenia i osłabienia są bardzo niepokojące.

7. Kaszel

Trwały kaszel i drapanie w gardle mogą wskazywać na raka dróg oddechowych (gardła lub płuc).

8. Utrata wagi

Szybki, regularny spadek wagi przy braku diety i ćwiczeń to jeden z objawów choroby nowotworowej.


Na podstawie: providr.com


Lifestyle

To, co zobaczysz pierwsze na tym obrazku ujawnia twoją prawdziwą osobowość

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
11 maja 2018
FotFot. Screen zFacebooka/ Did You Know ?

Rzuć okiem na ten szkic. Wystarczy jedno, krótkie spojrzenie. Który szczegół zapamiętałeś? Co dla ciebie „wybija się” na pierwszy plan? Masz już odpowiedź? To teraz przeczytaj interpretację.

Jeśli najpierw zobaczyłeś

1. Ślimaka

Jaki jesteś

  • kochasz życie
  • kochasz wyzwania i przygoda
  • masz dużo energii

Jesteś „wolnym duchem”. Powiedzenie „żyj dzisiaj jakby nie jutra miało nie być” to twoje życiowe motto.  Kochasz życie, wyzwania i przygodę. Jesteś przepełniony pozytywną energią i chęcią zabawy! Jesteś bardzo spontaniczny i aktywny, ale nie inwestujesz emocji w rzeczy i sprawy, którymi nie jesteś szczerze zainteresowany.

Nienawidzisz ludzi, którzy ingerują we wszystko, co robisz. Nienawidzisz zasad i procedur, które są na ciebie nałożone „ z góry”. Ważny jest dla ciebie czas spędzony z innymi.

2. Mapa

Jaki jesteś

  • optymista
  • wyluzowany
  • patrzysz na świat z wielką ciekawością

Jesteś „ciekawskim artystą”.  Patrzysz na świat z wielkim poczuciem ciekawości i z optymizmem. Lubisz eksperymentować – to daje ci artystyczną inspirację i pozwala zbudować swój własny, abstrakcyjny świat.

Masz wielki intelekt i bystre oko, potrafisz dostrzegać problemy bliskich, zanim ci o nich powiedzą. Nie lubisz fałszywych osób, łatwo odczytujesz ich prawdziwe intencje. Osiągniesz wielki sukces, jeśli zrobisz coś, co wymaga wdrożenia pewnej odważnej wizji.

3. Czaszka

  • spokojny
  • ciepły
  • empatyczny

Jesteś „ciepłym myślicielem” Jesteś spokojną i ciepłą osobą o empatycznych skłonnościach. Zawsze jesteś hojny wobec otoczenia i zawsze rozważasz perspektywę tej „drugiej strony”.  Uszczęśliwia cię pomaganie innym. Lubisz pracować sam, ale nie masz problemu z sukcesami innych. Nienawidzisz tych, którzy wykorzystują słabszych.

Odniesiesz sukces, jeśli będziesz pracować dla dobra publicznego lub ogólnie „dla innych”. Będziesz mógł sprawić, że świat stanie się cieplejszym i lepszym miejscem.


Zobacz także

Poświatowska trafi do Warszawiaków

Niech mowa nienawiści nie będzie naszym chlebem powszednim. Bardzo ważny przekaz! Obejrzyjcie koniecznie #NaszChlebPowszedni

Wolisz miasto, przedmieścia, czy wieś? Odpowiedź pokaże, ile w tobie psychopaty