Go to content

Co data urodzenia mówi o twoim życiu seksualnym?

Czy kiedykolwiek zastanawiałyście się, co o naszym życiu seksualnym, mówią gwiazdy? Okazuje się, że bardzo wiele!

Usiądź więc wygodnie i z przymrużeniem oka zobacz, co o twoim seksie może powiedzieć ci twoja data urodzenia.

Ciekawe, ile z tych informacji rzeczywiście znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości:)

Źródło: womansday.com

Fot. iStock/CoffeeAndMilk

1/12 Styczeń

Wbrew pozorom kobiety urodzone w styczniu moją bardzo gorącą naturę. Tak jak i urodzone w listopadzie, w łóżku lubią poeksperymentować. Jeśli więc ostatni powiew nowości w waszej sypialni dotyczył nowej pościeli, macie sporo do nadrobienia!

Fot. iStock/RuslanDashinsky

2/12 Luty

Wodniczki to urodzone poszukiwaczki przygód. Kryją w sobie ogromne pokłady namiętności, ale dotarcie do nich wymaga ogromnej pracy. Nie łatwo skłonić je do tego, by się emocjonalnie zaangażowały. To nie tak, że jest to zupełnie niemożliwe, ale trzeba sobie po prostu na to zapracować. A więc panowie – łopata w dłoń i kopiemy!

Fot. iStock/KatarzynaBialasiewicz

3/12 Marzec

Marcowe kobiety mogą nie wychodzić z łóżka przez długie godziny. Każde zbliżenie przeżywają bardzo intensywnie, a swym partnerom oddają całą siebie. Dzięki temu potrafią przenieść seks na zupełnie inny poziom.

Fot. iStock/g-stockstudio

4/12 Kwiecień

To nie chodzi o to, że kwietniowe panie lubią „przeplatać”, one po prostu nie lubią się nudzić. Kobiety urodzone w kwietniu są bardzo niezależne. Kiedy się z kimś zwiążą, zawsze dają z siebie 100 proc. W ich łóżku zawsze jest bardzo gorąco, intensywnie i namiętnie, dzięki dobremu ułożeniu Marsa. Mimo ogromnej namiętności, szybko nudzą się swoimi kochankami. Czy ktoś znajdzie w końcu sposób, by je przy sobie zatrzymać?

Fot. iStock/efenzi

5/12 Maj

Majowe kobiety chcą, aby ich seks był zmysłowy i ciepły. Lubią kiedy jest im wygodnie. Albo zrobią to na satynowej pościeli w przepięknej scenerii, albo możesz o tym zapomnieć!

Fot. iStock/PeopleImages

6/12 Czerwiec

Urodzone w czerwcu najchętniej wypróbowałyby każdą możliwą pozycję. Chcą bowiem wiedzieć wszystko o wszystkim. Podobno mają też talent do opowiadania. Jeśli lubisz posłuchać sprośności przed snem, już one wiedzą co szeptać ci do ucha.

Fot. iStock/AleksandarNakic

7/12 Lipiec

Kobiety urodzone w lipcu, w seksie stawiają przede wszystkim na emocje. Chcą poczuć się bezpiecznie, a kiedy wreszcie dostają to, czego potrzebują potrafią dobrze to wynagrodzić…

Fot. iStock/kicsiicsi

8/12 Sierpień

Lwice mogą być albo bardzo samolubne, albo bardzo hojne. Lubią mieć pewność, że ich partner ma wszystko, czego potrzebuje. Nie cierpią, gdy w łóżku mówi się im co mają robić I niestety łatwo je urazić.

Fot. iStock/CoffeeAndMilk

9/12 Wrzesień

Kobiety urodzone we wrześniu, za wszelką cenę starają się kontrolować swoje emocje. Potrzeba sporego zaangażowania, aby wreszcie były w stanie odpuścić i przeżyć naprawdę świetny orgazm. Nie od razu też rzucą się w seksualny wir, ale jeśli tylko emocjonalnie się zaangażują, nic ich nie powstrzyma.

Fot. iStock/

10/12 Październik

Urodzone w październiku mają sobie coś z Francuzki. To romantyczne dusze, które dużo poświecają na to, by rozkochać w sobie potencjalnego partnera. Być może nie kryją w sobie tyle namiętności co inne znaki zodiaku, ale za to nadrabiają to urokiem osobistym i dobrym flirtem, który prowadzi do romantycznego seksu.

Fot. iStock/MilosStankovic

11/12 Listopad

Listopad jest uosobieniem tego, z czym kojarzy nam się namiętny seks. Te kobiety za wszelką ceną muszą posiąść swoich partnerów i chcą tego z wzajemnością. Będą gotowe na wypróbowanie każdej pozycji seksualnej tylko po, by móc sobie powiedzieć: w końcu poznałam je wszystkie!

Fot. iStock/Pilin_Petunyia

12/12 Grudzień

Grudniowcy to ludzie bardzo twórczy w łóżku. Lubią tworzyć historie i odgrywać role ze swoimi partnerami. Czasami ciężko połączyć się z nimi emocjonalną więzią, ale sprawią, że twój seks za każdym razem będzie niepowtarzalny.