Lifestyle Psychologia

8 sygnałów, które mówią, że twój partner może przechodzić kryzys wieku średniego

Redakcja
Redakcja
22 marca 2018
1 z 1

8 sygnałów, które mówią, że twój partner może przechodzić kryzys wieku średniego

Fot. iStock/Kerkez

4. Dążenie do zmian

Nowe auto, zmiana wizerunku lub fryzjera, są jednymi z symptomów kryzysu wieku średniego. Jest to zrozumiałe, bo mężczyźni tak jak kobiety, chcą zatrzymać w sobie jak najwięcej młodości i witalności, poczuć się niczym królowie życia. Z upływem czasu wiele się zmienia i nie każdy mężczyzna jest w stanie zaakceptować ze stoickim spokojem te zmiany.

5. Ciągota do nałogów

Jeden facet pójdzie biegać, by zadbać o sylwetkę, a inny podczas kryzysu odda się niezdrowym przyjemnościom, takim jak alkohol, papierosy, a nawet coś znacznie mocniejszego. Tym samym chce się poczuć mocniejszy, bardziej męski. Niestety wraz z tymi używkami czasem wpadają im do głowy jeszcze gorsze pomysły. Czując przypływ młodości i alkoholu, mężczyzna może stać się nieobliczalny.

6. Krytyczne spojrzenie na żonę

„Stara” żona staje się w oczach mężczyzny niechlujna, jakaś taka mało zadbana, nie to co młodsza sąsiadka z naprzeciwka. Niestety kryzys wieku średniego rzuca mężczyznom klapki na oczy i dotychczas dobra żona staje się heterą, która podcin mu skrzydła i odbiera wolność. Mężczyzna unika wspólnie spędzanego czasu, marudzi i narzeka, co wymaga wielkiej cierpliwości od kobiety.

7. Umiłowanie spontaniczności

Mężczyzna, który poczuł drugą młodość, chce jak najlepiej wykorzystywać swój czas. Z tego powodu wpadają mu do głowy spontaniczne (dziwne) pomysły, które natychmiast stara się zrealizować, nie przejmując się konsekwencjami. Jego głównym życiowym mottem staje się powiedzenie „jest ryzyko, jest zabawa”.

8. Wydawanie pieniędzy

Lekką ręką „inwestuje” w nowe auto, wymienia garderobę na bardziej młodzieżową i nie żałuje wydanych na przyjemności pieniędzy podczas wyjść na miasto. Może pojawić się chęć obstawiania zakładów lub hazard. Ta rozrywka podoba mu się tak bardzo, że nie widzi nawet problemu w korzystaniu z karty kredytowej lub dotychczasowych oszczędności na „czarną godzinę”.

Jeśli zauważyłaś te objawy u swojego mężczyzny, utrzymuj spokój i rękę na pulsie. Życzę Ci dużo spokoju i cierpliwości, na pewno  kiedyś to minie.

źródło: psychotronika.pl

PoprzedniNastępny
Lifestyle Psychologia

Toksyczne zachowania, które niszczą związki, według znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
22 marca 2018
1 z 12

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Fot. iStock/TatianaDavidova

Nie potrafisz rozmawiać o swoich emocjach, dusisz w sobie problemy, a następnie wybuchasz w najmniej oczekiwanym momencie. To niszczy twoje relacje i sprawia, że partner cię nie rozumie.

PoprzedniNastępny
Lifestyle Psychologia

Rodzina Majdanów się powiększyła! Celebrytka opublikowała urocze zdjęcie

Redakcja
Redakcja
22 marca 2018
Rodzina Majdanów się powiększyła! Celebrytka opublikowała urocze zdjęcie
Fot. Screen z Instagrama / m_rozenek

Popularność Małgorzaty Rozenek-Majdan zdaje się nie słabnąć. Chociaż był moment, że niektórzy mieli dość tej celebryckiej pary, Radosław i Małgorzata podbili serca widzów najnowszym programem, emitowanym na antenie TVN – „Iron Majdan”. Mimo wielu zawodowych obowiązków, Małgosia nie zapomniała o swoich wiernych fanach. Wciąż jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie co i rusz publikuje nowe zdjęcia. Niedawno rodzina Majdanów się powiększyła.Trzeba przyznać, że Perfekcyjna Pani Domu wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Na jej profilu, poza odważnymi zdjęciami, znajdziemy także wiele rodzinnych fotografii. A jak wiadomo – fani najbardziej zainteresowani są prywatnym życiem gwiazd. Małgorzata postanowiła więc przedstawić wszystkim nowego członka rodziny. Myślisz, że chodzi o dziecko? Pudło. Rodzina Majdanów powiększyła się… o kolejnego czworonoga.

„Powitajcie Mariankę” – napisała i wrzuciła zdjęcie uroczego buldożka francuskiego. Suczka została odebrana z pseudohodowli i trafiła pod opiekę państwa Majdanów, którzy słyną ze swojej miłości do tej rasy. Mają już dwa takie pieski – Lili i Sisi.

Małgorzata zabrała Mariankę do weterynarza na wizytę kontrolną, by upewnić się, że jej zdrowiu nic nie zagraża. Jak pisze, jest przecudowną i spokojną sunią. Najwyraźniej zwierzątko już skradło jej serce. „Czasem jak sobie pomyślę jakimi ludzie są bydlakami… Szkoda nerwów…” – dodała Małgosia, komentując zachowanie pseudohodowców. Na szczęście miłośnicy zwierząt w porę przyszli im na ratunek. Wiele piesków wciąż czeka na swoich nowych właścicieli, o czym wspomina we wpisie Rozenek-Majdan. A nuż dzięki niej uda się do nich dotrzeć? Trzymamy kciuki!

Rodzina Majdanów się powiększyła! Celebrytka opublikowała urocze zdjęcie


Zobacz także

Jak rujnujesz swoje życie miłosne, w zależności od twojego znaku zodiaku

Podział ról w małżeństwie. Albo jesteśmy drużyną, albo jesteśmy skazani na porażkę

Dzień Babci i Dzień Dziadka. Nie zgadniecie, skąd się wzięło to święto!

Dzień Babci i Dzień Dziadka. Nie zgadniecie, skąd się wzięło to święto!