Lifestyle

7 domowych peelingów na wągry

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
10 czerwca 2018
5 z 7

Fusy z kawy

Fot. iStock / artursfoto

Peeling z fusów po kawie

Fusy z kawy to niezastąpiony składnik domowych peelingów. Idelanie ścierają martwy naskórek, nie są zbyt ostre i w dodatku zawwierają kofeinę.

Ta zdecydowanie pozytywnwie wpłynie na stan twojej skóry – nie tylko na udach czy pupie! Taki peeling doskonale nadaje się do twarzy, poprawia kondycję naskórka, ujędrnia, pomaga pozbyć się oznak zmęcznia czy opuchlizny. Peeling z fusów po kawie, doskonale oczyszcza skórę i pomaga pozbyć się przeklętych wągrów.

Żeby był niekłopotliwy w uzyciu, możesz do fusów po kawie dodać nieco swojego żelu do mycia twarzy czy naturalnego oleju (naprawdę odrobinkę).

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Jamie Dornan i Dakota Johnson po raz ostatni w kulminacyjnym zakończeniu wyjątkowej trylogii. Nowe oblicze Greya

Redakcja
Redakcja
11 czerwca 2018
Fot. Materiały prasowe
 

NOWE OBLICZE GREYA

DOSTĘPNE JUŻ 11 CZERWCA, 2018 NA 4K ULTRA HD, BLU-RAY™ ORAZ DVD.

Globalna sensacja filmowa zainspirowana bestsellerową trylogią książek EL James powraca wraz z końcowym rozdziałem mrocznej, intrygującej opowieści, która urzekła świat. Zostań w domu, uzupełnij swoją kolekcję i poznaj kulminację tego ogólnoświatowego fenomenu dzięki niesamowitej premierze filmowej, już 11 czerwca, gdy Nowe Oblicze Greya pojawi się w wersji cyfrowej na 4K Ultra HD, Blu-ray oraz DVD.

4 3

Sądząc, że pozostawili za sobą mroczne postacie z przeszłości, nowożeńcy Christian (Jamie Dornan, The Fall,  Anthropoid) i Ana (Dakota Johnson, How to Be Single, Black Mass) w końcu cieszą sie w pełni swoim związkiem i dzielą życie w luksusie. Ale w momencie, gdy Ana wkracza w role – Pani Grey, nowe zagrożenia stają na drodzę ich szczęscia. Za reżyserię filmu odpowiada James Foley (House of Cards). Oprócz Dornana i Johnson, na ekranie zobaczymy m.in. Erica Johnsona, Eloise Mumford, Ritę Orę, Luke’a Grimesa, Maxa Martiniego oraz Marcia Gay Harden.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dwa poprzednie filmy – z 2015 i 2017 roku – stały się międzynarodowym fenomenem, przyciągając do kin tłumy fanów (filmy zarobiły prawie 950 milionów dolarów). Z Dakoty Johnson i Jamiego Dornana uczyniły gwiazdy pierwszej wielkości i najgorętsze nazwiska Hollywood. Przed nami ostatni rozdział tej historii.

TWÓRCY:

Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Rita Ora, Luke Grimes, Victor Rasuk, Jennifer Ehle, Marcia Gay Harden,

Muzyka: Danny Elfman

Kostiumy: Shay Cunliffe

Montaż: Richard Francis-Bruce ACE, Debra Neil-Fisher ACE

Zdjęcia: John Schwartzman ASC

Produkcja: Michael De Luca p.g.a, EL James p.g.a, Dana Brunetti p.g.a, Marcus Viscidi p.g.a

Na podstawie powieści: EL James

Scenariusz: Niall Leonard

Reżyseria: James Foley

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Zobacz także

Poczuj siłę, żeby dokonać niemożliwego i przełamać bariery! Już niebawem „Życie Bez Ograniczeń 3”

13 rzeczy, które łączą silne kobiety

13 rzeczy, które łączą wszystkie silne kobiety

„W pierwszym momencie pomyślałem, że mnie ta akcja nie dotyczy”. Męski głos #metoo