Lifestyle

5 rzeczy, które nigdy nie robią wrażenia na kobietach

Redakcja
Redakcja
17 maja 2018
Fot. iStock/RossHelen
 

Mężczyźni potrafią wykazać się niebywałą fantazją, by zrobić wrażenie na kobiecie. Próba zaimponowania może kończyć się różnie, także tym najgorszym scenariuszem niepowodzenia. Kwiaty i czekoladki, randka w uroczym miejscu ta klasyka, która zawsze się sprawdza. Czasem jednak panowie przejawiają zachowania, które sprawiają, że mamy ochotę uciekać jak najdalej.

Według znawców tematu istnieje co najmniej pięć takich rzeczy, które zastosowane w kierunku kobiety zawsze odpychają ją od faceta.

5 rzeczy, których nie powinno się robić, chcąc zaimponować kobiecie

1. Brak autentyczności

No cóż, każdemu na początku znajomości zdarza się podkoloryzować lub przeinaczyć kilka faktów tak, aby zaciekawić drugą osobę. Jednak nadmierna fantazja, wręcz posługiwanie się kłamstwami odnosi zupełnie innym rezultat. Im mniej pewny siebie mężczyzna, tym więcej przekłamań na jego korzyść, nawet w tak banalnych kwestiach, jak waga, wiek czy miejsce pracy.

2. Chowanie emocji

Mężczyźni są zazwyczaj mniej emocjonalni i uczuciowi niż kobiety. To przede wszystkim my odnosiły się do innych poprzez komunikację oraz wyrażanie uczuć i myśli, więc nie cieszy nas zimna postawa faceta. Niektórzy panowie błędnie uważają, że zachowanie kamiennej twarzy i powstrzymywanie się od wyrażania emocji będzie źle widziane. Owszem, żadna nie marzy o randce z histerykiem, ale przecież interesuje nas przede wszystkim ciekawe to, co się dzieje we wnętrzu faceta. Zimni faceci nas nie pociągają.

3. Brak ambicji

Jeżeli facet pozbawiony jest ambicji i żyje z dnia na dzień, trudno, aby robił wielkie wrażenie na kobietach. My cenimy sobie możliwość stabilizacji życiowej, a im jesteśmy starsze, tym bardziej jest dla nas ta kwestia istotna. Umiejętność planowania przyszłości, podejmowanie decyzji oraz ponoszenie konsekwencji to ważne cechy. Brak ambicji i zwyczajne życiowe lenistwo nie jest czymś pociągającym.

4. Chwalenie się statusem materialnym

Fajnie, jeżeli facet jest zaradny i potrafi ogarnąć swoje życie. Jednak kobiety doskonale sobie radzą w tej materii i same potrafią zabezpieczyć swoją przyszłość. Stały dochód może kobiecie imponować, ale otwarte chwalenie się zarobkami jest naprawdę kiepskie. Nie od dziś wiadomo, że ilość pieniędzy na koncie nie równa się ilości szczęścia, które facet jest w stanie zapewnić.

5. Zdjęcia bardzo intymne

Niektórzy mężczyźni bywają bardzo zakochani w swoim odbiciu w lustrze. Niejeden próbował zachęcić kobietę do bliższej znajomości, wysyłając mniej lub bardziej nagie selfie. To fajnie, że facet dba o swoją fizyczność, ale chwalenie się ciałem lub możliwościami seksualnymi, nie zawsze jest imponujące. Kobietę można zachwycić na wiele innych sposobów, niekoniecznie odwołując się do własnego ego.

źródło:  www.powerofpositivity.com


Lifestyle

Jak zrozumieć ludzi i interpretować ich zachowania, według psychologów

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
17 maja 2018
Fot. iStock/pixelfit
 

Jeśli żyjesz już wystarczająco długo, by doświadczyć różnych, czasem niepokojących zachowań innych osób z twojego otoczenia, masz zapewne swoje obserwacje i wnioski dotyczącego tego, jak reagujemy zależnie od tego, w jakim stanie emocjonalnym się zachowujemy. Psychologowie pomagają nam lepiej zrozumieć innych. Zobacz,  o czym ich zdaniem świadczą pewne nasze częste zachowania i jak je interpretować.

Jak zrozumieć ludzi i interpretować ich zachowania

1. Jeśli ktoś śmieje się długo, nawet z tego, co nie wydaje się śmieszne i ma problemy z opanowaniem śmiechu, jeśli masz wrażenie, że ten śmiech jest wymuszony – prawdopodobnie masz do czynienia z osobą, która wewnątrz czuje się głęboko samotna i smutna.

2. Jeśli ktoś śpi całymi dniami, ma problemy z wstawaniem i niechętnie spotyka się z przyjaciółmi, prawdopodobnie jest smutny.

3. Jeśli ktoś mówi mało, ale za to bardzo szybko, jest wielce prawdopodobne, że próbuje coś zataić.

4. Jeśli ktoś nie potrafi płakać, prawdopodobnie jest bardzo słaby.

5. Jeśli ktoś je zdecydowanie za dużo i nie potrafi przestać, prawdopodobnie ma w życiu jakiś ogromny stres.

6. Jeśli ktoś płacze z powodu „drobnostek”, jest bardzo wrażliwy, ma miękkie serce i niewinną naturę.

7. Jeśli ktoś złości się z powodu głupich i naprawdę nieważnych rzeczy, to prawdopodobnie brak mu w życiu miłości lub tęskni bardzo za kimś, kogo kocha.


Na podstawie: Psychology

 

 


Lifestyle

3 rzeczy, których nigdy nie powinnaś mówić swojemu facetowi, jeśli nie chcesz go stracić na zawsze

Redakcja
Redakcja
17 maja 2018
Fot. iStock/visualspace

Męski mózg nie jest tak skomplikowany, jak ci się wydaje. W rzeczywistości jest nawet dość prosty. Twój facet nie przykłada wagi do większości szczegółów, które ciebie dręczą po nocach… I dzięki temu jest szczęśliwy. Ale problem z mężczyznami polega na tym, że rzadko kiedy wyrażają oni swoje emocje i oczekiwania w związku. Rzadko mają ochotę postawić się w tej niekomfortowej dla nich sytuacji, gdy trzeba się przed tobą otworzyć. I jest też kilka rzeczy, których zdecydowanie nie chciałby usłyszeć.

Oto kilka rzeczy, o których nigdy nie powinnaś mówić swojemu mężczyźnie, jeśli chcesz, by wasz związek trwał w najlepsze.

1. Poprzednie związki, byłe miłości

Ogólna zasada jest taka: dopóki twój facet nie zapyta cię o twoją związkową historię, w ogóle o niej nie mówisz. On naprawdę nie chce słyszeć o tym, jak przystojny był twój były. Nie chce słyszeć o tym, jak twój były jest świetny łóżku ani jak miał piękną osobowość. W rzeczywistości nie chce nawet słyszeć o tym, jak był beznadziejny. Bo nawet negatywne komentarze na temat twojego byłego to już… dużo za dużo. Jeśli nie rozumiesz, spróbuj odwrócić role.

2. Negatywne komentarze na temat jego męskości

Męskie ego to całe jego życie. Zawsze będzie dumny ze swojej osobowości, z umiejętności dbania o siebie i ludzi, których kocha najbardziej. Tak, popełnia błędy, jak wszyscy, ale nie poradzi sobie z porażką, tak łatwo jak kobiety. Mężczyźni mają bardzo delikatne ego i nie potrzeba wiele, aby je zniszczyć. Nawet najmniejszy błąd wystarczy, by zniszczyć ich pewność siebie. Nie kop leżącego.

3. Jego matka

No tak, to trudny temat. Zwłaszcza, gdy masz do czynienia z klasyczną, wredną teściową. Dobrze przemyśl to, w jaki sposób chcesz poprowadzić rozmowę na temat problemów, których ona wam przysparza.

Bywa, że momencie, w którym zdecydujesz się powiedzieć coś negatywnego na temat jego matki, on nie będzie chciał mieć z tobą nic wspólnego. Z drugiej strony, jeśli związek między twoim facetem a jego mamą jest aż tak silny, a on jest w stosunku do niej kompletnie bezkrytyczny, może warto jeszcze raz przemyśleć plusy i minusy waszej relacji…


Na podstawie: relrules.com

 


Zobacz także

W jakich czasach mogłabyś żyć? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź

anti-aging

Jakie składniki powinny zawierać kosmetyki typu anti-aging?

Kochasz pić kawę rozpuszczalną? Poznaj argumenty, by ją ograniczyć, a najlepiej o niej zapomnieć