Lifestyle

4 boginie kobiecości – Matka, Hetera, Amazonka i Pośredniczka. Która jest tobie najbliższa?

Redakcja
Redakcja
23 lipca 2018
2 z 4

Amazonka

Fot. iStock/Kharchenko_irina7

Jest kobietą racjonalną, wolną, silną niezależną od kogokolwiek. Stawia na intelekt,  rywalizując na tym polu z mężczyznami i często zwycięża. Jest niezwykle ambitna i zdeterminowana na osiągnięcie założonego celu. Brakuje jej jednak duchowego spełnienia i osiągnięcia równowagi w miłości. Ucieka przed zaangażowaniem zamrażając swoje uczucia, kreując się na kobietę sukcesu.

Aby to zmienić, Amazonka musi wyjść ze swojej bezpiecznej izolacji i czerpać z kobiety — Matki lub Pośredniczki, aby odkryć bardziej wrażliwą część siebie oraz zaufać własnej intuicji.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Czy to on zabił swoją żonę? Przypatrz się obrazkowi i rozwiąż zagadkę

Redakcja
Redakcja
23 lipca 2018
Fot. Screen/Facebook/7-Second Riddles
 

Pora na detektywistyczne łamigłówki. Potraficie rozwiązać zagadkę tego morderstwa? Spójrzcie na rysunek, a potem przeczytajcie co tu się wydarzyło. Czy ten mężczyzna jest niewinny?

Mąż powiedział policji, że kiedy wrócił do domu, zobaczył, że jego żona nie żyje. Znalazła jego broń i popełniła samobójstwo. Policja wiedziała, że mężczyzna kłamie. Czy wiesz, dlaczego? Przypatrz się uważnie obrazkowi. Nie podglądaj odpowiedzi!

 

Rozwiązanie zagadki

Mężczyzna kłamie – świadczy o tym pusta kabura na broń


Lifestyle

Dziecko nie poczeka, czyli modelka karmiąca na wybiegu

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
23 lipca 2018
Fot. Screen z Instagrama https://www.instagram.com/p/BlUBDlHFI8R/?taken-by=si_swimsuit>si_swimsuit

Ta decyzja podzieliła internautów. Podczas pokazu Miami Swim Week modelka Mara Martin wyszła na wybieg z dzieckiem przy piersi. Pięciomiesięczna córeczka Mary wystąpiła w samej pieluszce przyozdobionej materiałem podobnym do kostiumu, który prezentowała jej mama, co sugeruje, że to „wyjście” było krokiem zamierzonym wcześniej i przemyślanym.

Choć karmienie piersią jest czymś naturalnym, nasze społeczeństwo wciąż czuje się zgorszone widokiem matek karmiących swoje dzieci w miejscach publicznych. Mara Martin postanowiła odważnie zamanifestowała matczyne prawo do tego, by odpowiednio zadbać o potrzeby swojego dziecka.  Choć większość komentarzy pod zdjęciami modelki na Instagramie wyraża podziw i wsparcie, zdarzają się również wpisy negatywnie oceniające zachowanie Mary.

A wy co myślicie? Przesada czy odważna i potrzebna manifestacja nszych praw?


Zobacz także

Doktorze mąż mnie zdradza! Felieton z cyklu „Przychodzi Baba do Lekarza”

Cierpisz na wzdęcia i zaparcia? Wypij koktajl od Ani Lewandowskiej i dalej ciesz się świętami

Uwaga Tinderze! Nadchodzę! Jak mądrze korzystać z portali randkowych