Lifestyle

10 sprytnych sposobów, by każdego dnia „uciąć” 500 kalorii i schudnąć bez diety

Redakcja
Redakcja
17 maja 2017
1 z 10

Odchudź kawę

Fot. iStock / eclipse_images

Jeśli jesteś niepoprawną miłośniczką osłodzonej kawy ze śmietanką, spróbuj odrobinkę odchudzić swój ukochany napój. Nie musisz od razu przerzucać się na małą czarną, ale wiedz, że bezkofeinowa nie zawiera ani jednej kalorii, mała filiżanka espresso to jakieś 5kcal, a duża filiżanka latte to aż 210 kcal. Jeśli nie chcesz pić samej czarnej, zmniejsz ilość cukru, zastąp go słodzikiem i zamiast śmietanki czy tłustego mleka, postaw na to o obniżonej zawartości tłuszczu.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Kolorowy ptak czy delikatna romantyczka? Przewodnik po stylu boho. Na co powinnaś zwrócić uwagę?

Anna Wójtowicz
Anna Wójtowicz
17 maja 2017
1 z 10

Spódnice i sukienki

Fot. iStock/wundervisuals

Styl boho tworzy kilka podstawowych elementów. Przede wszystkim to długie i luźne spódnice oraz sukienki, które mogą być zakończone falbanką i posiadać seksowne rozcięcie. Są one głównie w kolorach ziemi oraz w folklorystyczne lub kwiatowe wzory. Wybierz kolory w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jasne barwy sprawią, że będziesz wyglądać delikatnie i romantycznie, soczyste i wyraziste podkreślą twoją osobowość i sprawią, że będziesz wyglądać jak „kolorowy ptak”.

 

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Bądź Hopi: walcz nie raniąc i wychowuj, dając przykład. To indiańskie przesłanie jest bardzo aktualne

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
17 maja 2017
Fot. iStock/wwing

Słyszeliście o Hopi? To mały, indiański naród, żyjący w północno-wschodniej części Arizony w Stanach Zjednoczonych, w pobliżu Wielkiego Kanionu, jedna z najstarszych kultur Ameryki Północnej. Indian Hopi cechuje charakterystyczne widzenie świata, oparte na harmonii i współdziałaniu (ze sobą i z naturą). Przeczytajcie koniecznie ich przesłanie.

Przesłanie pokoju Hopi

Jest mocą prawdziwych Hopi, zjednoczyć umysły i dusze wszystkich ludzi, którzy szczerze pragną pokoju na Ziemi.

„Hopi” znaczy „Ludzie Pokoju”… a najprawdziwszą i największą siłą jest siła Pokoju… bo to on jest wolą Wielkiego Ducha.

Ale nie myślcie jednak, że skoro Wielki Duch powiedział Hopi, by nie chwytali za broń, nie będą oni walczyć ani umierać za to, co jest właściwym sposobem życia.

Prawdziwi Hopi wiedzą, jak walczyć, nie zabijając ani nie raniąc.

Prawdziwi Hopi wiedzą, jak walczyć – prawdą i pozytywną siłą w świetle Wielkiego Ducha.

Prawdziwi Hopi wiedzą, jak uczyć i wychowywać – poprzez dobre, jasne myśli,  pozytywne, dobre obrazy  i starannie dobrane słowa.

Prawdziwi Hopi wiedzą jak pokazać wszystkim dzieciom świata Prawdziwą Drogę Życia poprzez swój przykład: pracę i taki sposób porozumiewania się, który dociera do umysłów i serc wszystkich ludzi, którzy szczerze pragną prostego, uduchowionego życia, jedynego, jakie przetrwa.

Prawdziwi Hopi zachowali świętą wiedzę o ziemi, ponieważ prawdziwi Hopi wiedzą, że ziemia jest żywą, rozwijającą się osobą … i wszystko, co na niej się znajduje, to jej dzieci.

Prawdziwi Hopi wiedzą, jak pokazać właściwą drogę życia wszystkim ludziom na świecie, którzy chcą słuchać i patrzeć oraz którzy mają serca, aby zrozumieć.

Prawdziwi Hopi wiedzą, jak tworzyć wystarczającą moc, aby połączyć siły Umysłów i Duchów wszystkich prawdziwych dzieci Ziemi … i zjednoczyć je z pozytywną siłą Wielkiego Ducha, tak, że razem położą kres uciskowi i prześladowaniom w każdym miejscu na świecie.

Prawdziwi Hopi deklarują, że moc Hopi jest siłą, która odmieni świat.


źródło: banyacya.indigenousnative.org


Zobacz także

Nie możesz rzucić palenia, są alternatywy

Sprawdź, czy jesteś w toksycznym związku [QUIZ]

Buciki pod choinkę dla ciekawych świata maluchów. Prezentownik Oh!Me 2018