Lifestyle

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w sierpniu

Magic Moments
Magic Moments
16 sierpnia 2021
1 z 1

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w sierpniu

fot. fotografixx/iStock

6. Są oszczędni

Marnowanie pieniędzy to coś, czego nienawidzą. Ich wysoka samoocena i szacunek do siebie sprawiają, że są całkiem samowystarczalni i nigdy nie proszą nikogo o pieniądze. Są zależni wyłącznie od siebie, co sprawia, że świetnie zarządzają budżetem.

7. Są perfekcjonistami

Każda rzecz ma swoje miejsce. Potrafią się rozgniewać, gdy coś jest zrobione nie po ich myśli lub nie spełnia wymogów ich perfekcjonizmu.

8. Niełatwo ich rozbawić

Dużo potrzeba, aby zapewnić im rozrywkę. Jeśli uznają kogoś za nudnego, nawet nie zapamiętują imienia tej osoby. Trudno przykuć ich uwagę, ale raz czymś zainteresowani, nigdy o tym nie zapominają.

9. Nie potrafią się zwierzać

Nie czują się dobrze, dzieląc się swoimi problemami z innymi. Zachowują swój ból i cierpienie dla siebie. Są bardzo „ograniczeni”, jeśli chodzi o wyrażanie emocji.

10. Łatwo się złoszczą

Naprawdę nie mogą nic na to poradzić. Mają tendencję do gniewania się o rzeczy, które zwykle nie są zależne od ludzi. Jeśli nie wiesz o czymś, co jest dla nich oczywiste, może ich rozzłościć. Cierpliwość zdecydowanie nie jest ich cnotą i naprawdę muszą nad nią pracować. Czasami mogą być naprawdę trudni i zrażają tym do siebie ludzi. Są wrażliwi i niestabilni, dlatego wskazane jest, aby nie wdawać się z nimi w żadne kłótnie.

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Tyran, przywódca, słoń w składzie porcelany. 6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

Magic Moments
Magic Moments
17 sierpnia 2021
1 z 1

6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

fot. LumiNola/iStock

3. Byk

Byka uznajemy za zwierzę nieco niezdarne, zachowujące się, jak przysłowiowy słoń w składzie porcelany. Zodiakalny Byk faktycznie coś ma z tego zwierzęcia. Czasami niezdarny i chamski, ale wiedzący, czego chce, choć osiąganie tego nie przychodzi mu z łatwością.

Byk ma silną, upartą i nachalną osobowość, która zawsze daje mu to, czego chce, a jeśli cały sklep z porcelaną zostanie po drodze zrujnowany, trudno!

4. Bliźnięta

Nie pomyślałabyś automatycznie właśnie o Bliźniętach w kontekście silnej osobowości, prawda? Tymczasem natykasz się na kogoś takiego jak Donald Trump, czy Jarosław Kaczyński… no właśnie.

Ponieważ Bliźnięta widzą dwie strony wszystkiego, w końcu wybierają tę, w którą wierzą. Człowiek spod znaku Bliźniąt to tyran. Jedni nazywają to „silną osobowością”, a inni zwykłym zastraszaniem.

5. Skorpion

Silny w tym przypadku oznacza apodyktyczny. Tak, Skorpion jest bez wątpienia najbardziej apodyktycznym, nachalnym, analitycznym i osądzającym znakiem.

Prawie niemożliwe jest, aby wygrać ze Skorpionem.

6. Baran

Bez wątpienia Baran jest znakiem, który ma najsilniejsze cechy osobowości. Pod tym znakiem rodzą się przywódcy i autorytety.

Baran jest wojownikiem zodiaku, jest niezawodny jeśli chodzi o ochronę idei, ludzi i tego, co uważa za słuszne. Nie boi się wyrażać swoich poglądów i często robi to z wielkim urokiem i łatwością. Naturalny lider, naturalnie silna osobowość.

 

 

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Pani Wodnik mimochodem, Pani Rak idealna. Co o tym, jaką jesteś lub będziesz mamą mówi twój znak zodiaku?

Magic Moments
Magic Moments
11 sierpnia 2021
1 z 12

Pani Baran kocha swoje dzieci miłością radosną

fot. art-skvortsova/iStock

Dzieci nie są dla niej balastem ani dom więzieniem. Umiejętnie dzieli czas między rodzinę, a samą siebie. Potrafi zadbać o własne potrzeby i nikt nawet tego nie zauważa, tak dobrze to obmyśla. Praca zawodowa jest dla niej ważna, dlatego niechętnie z niej rezygnuje na rzecz tej wyłącznie w domu.

Bywa impulsywna (znak zodiaku zobowiązuje), nie ma zbyt dużo cierpliwości. Od dzieci oczekuje bycia najlepszymi i dawania z siebie wszystkiego we wszystkim, co robią. Jednocześnie najbardziej jej zależy, żeby po prostu były sobą.

Jedno jest pewne, że dzięki twojemu podejściu do życia, twoim dzieciom nie zabraknie zaradności w przyszłości.

PoprzedniNastępny