Autorzy

Autorzy

Piszą u nas – dla Was

 

Małgorzata OhmeMałgorzata Ohme

Psycholog wszystkich swoich przyjaciółek. Energia, energia i jeszcze raz energia. Mama Klary i Jurka, wielbicielka psów, dobrej kawy, czerwonego wina i kobiet. Chciałaby mieć kota, ale nie może. Wzrusza ją miłość starszych ludzi i gdy jej córka pyta: „zawsze będziesz?”. Uwielbia gotować, piec ciasta i patrzeć jak Klara jeździ konno. Podobno boi się tylko tego, że jej dzieci zostaną same. Cała reszta? Lęki są po to, by je pokonywać.

[email protected]


Ewa Raczyńska Ewa Raczyńska – redaktor naczelna

Nasze sportowe guru i królowa spokoju. Kiedyś siatkarka, dziś biega i do biegania motywuje innych. Wiosną tego roku przebiegła pierwszy w życiu maraton. Uwielbia rzeczy, które przychodzą trudno. Kiedyś zamieszka w Bieszczadach.

[email protected]


Hanna Szczygieł Hanna Szczygieł

Położna i pedagog. Ale pracowała jako kwiaciarka, barmanka, filmowiec, administrator finansowy. W wolnych chwilach piecze torty i leży na dywanie. Uparta, czym czasem doprowadza innych do szaleństwa, ambitna. Uwielbia optymistów i ludzi cierpliwych. Inni uwielbiają ją za to, że nigdy się nie poddaje (dlatego cudownie się z nią pracuje).

[email protected]


Anna Frydrychewicz Anna Frydrychewicz

Jest lektorem języków obcych, ale dla nas została dziennikarką. Ciepła, i podobno bardzo niecierpliwa. Najwięcej czasu w ciągu zajmuje jej pisanie, zabawa z dziećmi i odkrywanie nowych lądów (nie tylko w znaczeniu geograficznym). Podziwia ludzi, którzy pomagają innym, a szczęśliwe życie to dla niej kompromis między tym czego chce, a tym co może.

[email protected]

 


Żaklina Kańczucka Żaklina Kańczucka

Nauczycielka historii. Biega, pisze, maluje. Lubi wcinań żelki, czytać książki, dbać o porządek, spacerować,  układać puzzle i patrzeć jak bawią się jej synowie. Królowa dyscypliny i konsekwencji, czym wpędza nas w kompleksy.