Cztery stopnie, po których musisz się wspiąć po rozstaniu

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
11 czerwca 2018
Fot. iStock / fcscafeine
Następny

W pierwszym momencie nie dociera do ciebie, że ty (lub on) już zamknęliście te drzwi. Teraz pora na coś zupełnie innego, nie ma sensu siedzieć na progu. Jak to zrobić? Pierwszy krok po trudnym rozstaniu to wyjść  i pójść na klatkę schodową.

Prawdopodobnie czujesz się romantycznie odrzucona, nawet jeśli to ty spakowałaś swoją walizkę, szukasz w tym rozstaniu odpowiedzi na pytanie: „dlaczego mnie nie zatrzymał”? To naturalne. Wiemy, że trudne. Kluczem do tego, by z rozstaniem sobie „poradzić”, a trudne emocje przekuć w budujące, są cztery kroki, które dzielą nas od oswojenia sytuacji.

czytaj dalej na następnej stronie

7 domowych peelingów na wągry

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
10 czerwca 2018
Fot. iStock / ISMODE
Następny

Paskudne i czarne. Niecierpimy ich z całego serca, a gdy nikt nie widzi… wyciskamy – nawet, gdy sumienie nas potem gryzie. 😉 Czy sa lepsze sposoby na wągry? Oczywiście. Oprócz setnej serii super kosmetyków, warto czasem sięgnąć po domowe i proste sposoby… czyli peelingi.

Oczyszczają skórę i pomagają się rozprawić z wągrami. Dodatkowo większość składników do przygotowania domowego peelingu znajdziecie w domu!

7 domowych peelingów na wągry

czytaj dalej na następnej stronie


Źródło: steptohealth.com

Zobacz także

Fot. iStock/SaulHerrera

Pozycja 68. Tak, tak! Dobrze czytasz! Spróbowałam i polecam

Fot. Pixabay / unsplash /

„Nie szukamy matki. Krytykowani uciekamy, byłe zapominamy”. Jak kocha mężczyzna. Wyznanie faceta

Fot. iStock/Geber86

Po co nam małżeństwo? Po co druga osoba? Żeby rozczarowywać, ranić, nie spełniać naszych oczekiwań? Małżeństwo to przede wszystkim spotkanie