7 rzeczy, które mówią faceci, kiedy myślą, że umierają. Czyli częściej niż myślisz

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
19 grudnia 2016
Fot. iStock/elenaleonova
Fot. iStock/elenaleonova
 

O męskim przeziębieniu powiedziano i napisano już pewnie wszystko. Dziś więc tylko przegląd dobrze wam znanych szlagierów. Jeśli kiedykolwiek byłyście świadkami przeziębienia bliskiego waszemu sercu mężczyzny, z łatwością znajdziecie tu coś dla siebie.

7 rzeczy, które mówią faceci, kiedy myślą, że umierają:

1. Ty nigdy nie byłaś taka chora

Więc po prostu nie rozumiesz, co on teraz przechodzi. Co więcej, nigdy nie czułaś się tak źle, jak on w tej chwili. Jest coś nobilitującego w tym wyjątkowym cierpieniu. No i dodatkowo, duch rywalizacji: nawet w tej dyscyplinie, on musi być lepszy.

2.  Ciągle choruję

A w rzeczywistości o wiele rzadziej niż ty, albo wasze dzieci. No, ale jak już zdarzy się ten katar…

3. Nie mogę wstać z łóżka

Zwykłe przeziębienia nie są na ogół związane z objawami takimi jak niepokojąco wysoka gorączka, ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, bóle ucha… Jeśli twój ukochany ma którykolwiek z nich, prawdopodobnie naprawdę jest chory na coś poważniejszego. Jeśli nie, dramatyzuje. Daj mu landrynkę i powiedz, że to doskonałe lekarstwo na jego chorobę.

4. Będzie coraz gorzej

Czarnowidztwo, ostentacyjne oglądanie swoich migdałków, teatralny kaszel i jeszcze dr Google. Nadchodzą dni, w których twoja cierpliwość zostanie wystawiona na ciężką próbę.

5. Nie mogę się ruszyć

Nieprawda, może.

6. Zaraziłem się od ciebie

No jasne, teraz trzeba znaleźć winnego, wzbudzić w nim poczucie winy i z czystym sumieniem oddać się wylegiwaniu :).

7. Nie ma mowy, mogę iść do pracy

OK, niech raz poczuje się naprawdę chory. Wbrew pozorom, mężczyźni rzadziej niż kobiety biorą zwolnienia lekarskie z pracy.

A teraz dramat na bok i oboje popracujcie nad odpornością. Spacer w sobotnie, zimowe przedpołudni,e to o wiele lepszy pomysł, niż zakupy w galerii handlowej…


Źródło: familyshare.com


Sprytne rady i przedświąteczne szaleństwo. 🎅Bierzemy TK Maxx na celownik

Redakcja
Redakcja
19 grudnia 2016
Fot. Picjumbo / Victor Hanacek / CC0 Public Domain
Następny

TK Maxx  – znamy i kochamy, bo w jednym miejscu czeka na nas  bogaty wybór produktów – od ubrań i butów, po akcesoria oraz dodatki do domu. Wszystko pod jednym dachem, aż do 60% taniej od regularnych cen w Polsce i na świecie. Nic dziwnego, że ciągnie nas tam jak pszczoły do miodu, ale…

Zawsze jest jakieś „ale”? Nie tym razem!

Bo jeśli włosy jeżą ci się na karku, na myśl o przedświątecznym najeździe wszystkich „zapominalskich” mamy dla ciebie kilka prezentowych podpowiedzi i rad – jak odnaleźć szybko najpiękniejsze rzeczy i nie wpaść w zakupową panikę.

Jak najlepiej wykorzystać wizyty w TK Maxx i wyłowić to, co najbardziej nam się podoba? Oto kilka wskazówek:

sprytnarada
💡 Bądź otwarty
– Zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości”! Często znajdziesz u nas towar, którego nawet nie szukałeś, a będzie ci służył!

 

Tego jeszcze nie było, ale jest bosko! Zobaczcie koniecznie najnowsze, choinkowe trendy

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
19 grudnia 2016
choinkowe trendy
Fot. Screen z Instagram

Pamiętacie szał na białe albo różowe choinki? Tak, te pięknie wystylizowane w zagranicznych magazynach i programach perfekcyjnej Marthy Stewart albo świątecznych reklamach. Niby piękne, awangardowe, ale… sztuczne. Jeżeli masz ochotę na kolorowe drzewko wcale nie musisz kupować plastikowej choinki. Bo w tym roku Święta mogą być i kolorowe, i prawdziwe. Zobaczcie koniecznie PRAWDZIWE, kolorowe drzewka ze Stanów.

Na choinkowych plantacjach w Johnsontown (w Pensylwanii) oraz w San Martin (w Kalifornii) klienci mogą kupić kolorowe drzewko, wedle własnych upodobań. Ba! Zgodnie z tradycją obowiązującą za oceanem, samemu trzeba pojechać i ściąć swoje świąteczne drzewko. Barwienie żywych choinek, to tajemnica tamtejszych hodowców, ale zarzekają się, że upiększone choinki cieszą oko i dużo, dużo dłużej trzymają  się w nienaruszonym stanie jeszcze po Nowym Roku.

A wam, podoba się taka wersja? Zobaczcie koniecznie!

 

idk how to feel about this // #ChristmasTreeHunting #ColoredTree #BlueChristmasTree Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika G | K (@gk.picss)


Źródło: Countryliving, Instagram


Zobacz także

Fot. Facebook/ Citkart

Niesamowita sztuka ulicy. Ciekawe, jak wy byście zareagowali?

Fot. iStock/Delpixart

Chatka pełna śmiechu jest bogatsza niż pałac pełen smutku. 25 buddyjskich mądrości, które pozwalają nam lepiej żyć

10 grzechów głównych twojej lodówki

Odżywiaj się mądrze. Dowiedz się, jakim typem metabolicznym jesteś i co się z tym je