Co dla ciebie stanowi przeszkodę w osiągnięciu szczęścia? Dowiedz się na podstawie twojego znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
28 czerwca 2018
Fot. iStock/Avesun
Następny

Bywa, że w naszym życiu, naszym zachowaniu, są rzeczy, które ewidentnie przeszkadzają nam w osiągnięciu szczęścia. Przekonania, które nas niszczą i nie pozwalają ruszyć z miejsca, sprawiają, że kurczowo trzymamy się tego, co znamy, a co jednak nam szkodzi. Jak się z tego wyrwać, co jest tym, co nas blokuje? Coś na ten temat mówią horoskopy, ciekawe, czy wam się sprawdza?

Baran

Barany są żądne przygód i niezależne, nie mają problemu z samodzielną wyprawą w nieznane. Bywa, że zupełnie nie radzą sobie  z rutyną i skupieniem, które są niezbędne do osiągnięcia ich głównych życiowych celów. Baran musi zrezygnować z idei, że życie ma być nieprzerwanym montażem filmowym, gdzie każdy dzień jest inny i bardziej ekscytujący niż poprzedni. Warto nauczyć się odnajdywać radość z nowych przygód, których można doświadczać także w byciu w danej sytuacji przez dłuższy czas, a nie uciekania w ponownie w nieznane.

Byk

Byk powinien pozbyć się przekonanie, że każdy, kto próbuje się do niego zbliżyć, ma zamiar go oswoić lub zmusić do zrezygnowania z niezależności, którą tak bardzo kocha. Bądź otwarty na innych, nie zakładaj z góry, że ten, kto ciebie pokocha, będzie chciał na siłę cię zmienić. Tak wcale nie musi być.

Bliźnięta

Bliźnięta mają trudności z podjęciem decyzji, chcą realizować każdy projekt, który wpada im do głowy. Zmieniają swoje zainteresowania i hobby tak, jak inni zmieniają ubrania. Jednak aby się rozwijać, Bliźnięta muszą pozbyć się poczucia winy, które nimi targa. Kogo obchodzi, co myślą inni? Ciesz się swoją energią i kreatywnością.

Rak

Raki mają niesamowitą zdolność kochania ludzi, ale bardzo łatwo je zranić. Dlatego muszą nauczyć się puszczać tych, których spotkali w przeszłości, a którzy ich nie kochali. Powinni patrzeć w przyszłość, by trafić na kogoś z kim będą szczęśliwi.

Lew

Lew ma dużą potrzebę bycia docenianym przez innych, by czuć się pewnym siebie. Warto jednak budować swoją wartość w oderwaniu od opinii i zachwytów innych. Docenić to, kim ja jestem.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

11:11 i fenomen powtarzających się liczb. Sprawdź, co to znaczy, jeśli widzisz je wszędzie, gdzie się obrócisz

Redakcja
Redakcja
28 czerwca 2018
Fot.istock/Dzhulbee
 

Czy kiedykolwiek patrzyłeś na zegar, znak lub radio i za każdym razem widziałeś powtarzające się cyfry? Najlepszym przykładem jest choćby słynna 11:11. Chociaż może się to wydawać głupim zbiegiem okoliczności, powtarzanie się cyfr i sekwencji liczbowych w twoim otoczeniu uważane jest przez niektórych za istotne sygnały, które wysyła ci świat duchowy lub podświadomość.

Różne sekwencje liczb mają różne znaczenia – na przykład  „11:11” oznacza, że ​​dostroiłeś się do swojej duszy i podążasz właściwą życiową ścieżką. Jesteś w najlepszym momencie, by realizować swoje najśmielsze marzenia i w pełnie odczuwać związek między tobą a wszechświatem. A co oznaczają poszczególne cyfry?

Jeśli stale spostrzegasz cyfrę:

Oznacza to właśnie, że nawiązałeś dobry kontakt z tym, co gra w twojej duszy i dokładnie wiesz, czego chcesz od życia.

2

Oznacza to, że ​​powinieneś kontynuować swoją drogę, niezależnie od tego, co inni o tym myślą. Nie obawiaj się, że będziesz wyśmiewany za to, kim naprawdę jesteś. Cokolwiek cię powstrzymuje cię, po prostu puść to wolno i pozwól rzeczom się wydarzyć. Uwierz w siebie i wstaw się za tym, co czujesz, nawet jeśli przez chwilę będziesz sam.

Oznacza to, że ​​ktoś lub coś cię chroni. Nie żyjesz w strachu, ale masz w sobie wewnętrzne przekonanie, że otacza cię dobra energia.  Ktoś lub coś (zależnie od tego, w co wierzysz)nad tobą czuwa.

4

Oznacza to, że już za moment  zaczniesz przyciągać sukcesy we wszystkich aspektach życia. Jeśli miałeś problemy finansowe, „duchowe”, emocjonalne lub jakiekolwiek inne, zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany.

5

Oznacza to, że ​​twoje życie zacznie iść naprzód w pozytywnym kierunku. Tak więc, jeśli ostatnio odczuwałeś stagnację, zagubienie lub lęk, nie pozwól, aby te zmartwienia przejęły nad tobą kontrolę. Podążaj za głosem serca, a wszystko się uda. Wielkie zmiany są tuż za rogiem.

6

Oznacza to, że ​​musisz zwolnić. Choć powtarzające się cyfry „6” mają negatywne konotacje, mówią jedynie o tym,  że potrzebujesz więcej czasu dla siebie. Możesz mieć natrętne, negatywne myśli lub zauważyć, że życie cię dołuje.  To wskazuje wyraźnie na potrzebę relaksu i odzyskania harmonii.

 7 

Oznacza to, że ​​pora postawić na rozwój i naukę. Powoli staniesz się coraz bardziej świadomą istotą i zaczniesz szukać swojej drogi. Nie martw się niczym, przejściowe trudności są częścią naszego życia.

8

Zdarza się to bardzo rzadko, jesteś prawdziwym szczęściarzem. Powtarzające się „8” mają bardzo uzdrawiającą, szamańską energię, więc jeśli je widzisz, weź to sobie do serca. Być może jesteś też na najlepszej drodze do odkrycia głębokich prawd o tym, jak działa wszechświat.

9

Oznacza to zamknięcie jednego rozdziału i otwarcie następnego. Może jesteś w toksycznym związku lub masz pracę, której już „nie czujesz”? Nadszedł czas, by odejść.  Powtarzające się dziewiątki nazywa się „liczbą główną”, ponieważ zawierają ważne lekcje na temat podróży twojej duszy.


Na podstawie: powerofpositivity.com


Jak sobie stworzyć dobrą karmę. Sam jesteś odpowiedzialny za swoje szczęście

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
28 czerwca 2018
50 sposobów na to, by obłaskawić szczęście
Fot. iStock / osipro

Karma wraca, jest jak zamknięte koło. Jeżeli dajesz światu dobrą energię, ona do ciebie wróci. Jeśli wysyłasz negatywne myśli, one wpłyną na twoją rzeczywistość. Żeby stworzyć sobie dobrą karmę, należy przede wszystkim być dobrym człowiekiem. Nawet wtedy, gdy życie „daje ci w kość”, twój wpływ na kształtowanie swojej rzeczywistości jest czymś oczywistym i w dużej mierze zależy od tego, co dałeś światu wcześniej.

6 sposobów na dobrą karmę

Po pierwsze, mów prawdę

Za każdym razem, gdy kłamiesz, wprowadzasz w błąd, oszukujesz innych ludzi. Gdy się zorientują, przestaną ci ufać. To poważne konsekwencje twojego kłamstwa.

Po drugie, miej cel w życiu

Cokolwiek robisz w życiu, powinieneś widzieć w tym sens. Nie bój się realizować swoich celów i staraj się pomagać im na drodze do spełnienia. Daj światu wysiłek i energię, a wrócą do ciebie podwojone.

Po trzecie, pomagaj innym

Ich wdzięczność poniesie cię dalej, gdy znajdziesz się w trudnym okresie. Przyjaźnie, które nawiążesz, będą dla ciebie oparciem w chwili zwątpienia.

Po czwarte, medytuj

Kiedy wszystko inne zawiedzie, po prostu uspokój umysł. Zwróć uwagę na to, co myślisz o tym, co chcesz osiągnąć. Medytowanie nie jest trudne, a przynosi niezwykłe efekty.

Po piąte, praktykuj współczucie i dobro

Jeśli chcesz współczucia i dobra od innych, sam musisz im je dać. Życie toczy się w cyklach dawania i otrzymywania, a im więcej dajesz, tym więcej otrzymasz.

Po szóste, zawsze pamiętaj, by patrzeć na świat w szerszej perspektywie

Wszyscy jesteśmy tu w jakimś celu, nawet jeśli chwilowo wydaje nam się, że nasze życie nie ma sensu. Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni niewidzialnymi nićmi współzależności. Jesteś częścią wszechświata, jego ważnym elementem. Nie zapominaj o tym.


Na podstawie: powerofpositivity.com

 


Zobacz także

4 przepisy na pyszne, orzeźwiające chłodniki z owoców i warzyw

Każdy z nas potrzebuje odrobiny przestrzeni tylko dla siebie, nawet gdy kocha całym sobą

Każdy z nas potrzebuje odrobiny przestrzeni tylko dla siebie, nawet gdy kocha całym sobą

Czy wiesz, co zaskakującego się wydarzy, jeśli codziennie będziesz codziennie jeść kurkumę?