Co rodzaj ulubionej bielizny „mówi” o mężczyźnie?

Redakcja
Redakcja
3 lutego 2019
1 z 4

Luźne bokserki

Fot. iStock/shblake

Jeśli mężczyzna wybiera klasyczne bokserki w kolorach czerni, bieli lub granatu, najczęściej jest elegantem i konserwatystą, który nie szaleje specjalnie ze swoim wyglądem. Zapewne lubi dobrze skrojone ubrania, eleganckie dodatki i nieobcy jest mu styl i klasa. Nie przepada za rzucaniem się w oczy i  nie jest miłośnikiem epatowania dużym logo, choć nie żałuje pieniędzy wydawanych na zakupach.

PoprzedniNastępny

6 zodiakalnych par, które rozumieją się jak nikt inny

Redakcja
Redakcja
3 lutego 2019
1 z 6

Rak + Skorpion

Fot. iStock

Rak to zodiak, który potrafi być lojalny i oddaje się przyjaźni z pasją, choć jest bardziej pasywny w związku. Idealnie dopełnia Skorpiona, który ponad wszystko ceni przyjaźń, ale czasem zbyt mocno się w niej zatraca. Skorpion i Rak to znaki stworzone dla siebie, ponieważ równoważą energię wkładaną w związek. Tu nie ma deficytów, istnieje za to równowaga.

PoprzedniNastępny

Przyjaźń damsko-męska? Jest co najmniej 5 zalet takiej relacji

Żaklina Kańczucka
Żaklina Kańczucka
3 lutego 2019
Przyjaźń damsko-męska? Jest co najmniej 5 zalet takiej relacji
Fot. iStock/nd3000 – Przyjaźń damsko-męska? Jest co najmniej 5 zalet takiej relacji

Życie bez przyjaciół byłoby smutniejsze. Bliscy nam ludzie, osoby, za które skoczylibyśmy w ogień, dają poczucie bezpieczeństwa, przynależności i pewnej stałej w życiu. Posiadanie przyjaciół jest fantastyczne, bo nigdy nie zostajemy z naszymi smutkami czy radościami sami. A móc dzielić się z kimś codziennością, jest niezwykle ważne.

Mówiąc o przyjaźni, zazwyczaj kojarzymy dziewczyny powierzające sobie sekrety lub facetów kibicujących jednej drużynie. Przyjaźń przekładamy na osoby tej samej płci, bo wydaje się, że w takim układzie łatwiej jest się dogadać i zrozumieć. Nadal funkcjonuje przekonanie, że nikt jednej kobiety nie zrozumie lepiej, niż druga kobieta. Przyjaźnie mieszane, na linii facet-kobieta nabierają podtekstu układu, nad którym wisi ryzyko zakochania się jednej ze stron. Tymczasem bliska relacja pomiędzy osobami innej płci, potrafi trwać tak samo niezachwianie, jak standardowe przyjaźnie między kobietami lub w męskim gronie.

5 zalet posiadania przyjaciela odmiennej płci

1. Odmienny sposób patrzenia na te same rzeczy

Przyjaźń damsko-męska może powodować zmianę spojrzenia na sprawy, które dotyczące były oczywiste. Facet może zaoferować ci inny punkt widzenia na różne sytuacje życiowe, których nie uwydatni przyjaźń z osobą tej samej płci. To daje bardziej zróżnicowany i interesujący obraz wielu rzeczy.

2. Zaskakująco spędzisz wspólny czas

Nikt nie twierdzi, że przyjaźń między kobietami musi się zawężać do oglądania łzawych filmów wieczorami lub zakupów. Jednak z reguły mężczyźni mają pasje inne, niż kobiety, co może przynieść nowy sposób spędzania wolnego czasu. Kobiety przyjaźniące się z facetami zapewne chętniej dadzą namówić się na mecz hokejowy czy wieczór w szalonym miejscu, gdy przyjaciel je do tego zaprosi.

3. Nie ma obawy zazdrości o partnera

Tam, gdzie nie ma między przyjaciółmi podtekstów seksualnych, nie ma też ryzyka zazdrości o partnera. Szczególnie gdy mężczyzna, jak i kobieta mają swoich partnerów, ich przyjaźń pozostaje czystym i niezawodnym układem. Brak zazdrości daje swobodę i poczucie bezpieczeństwa.

4. Można liczyć na absolutną uczciwość

Faceci są zazwyczaj prostolinijni i mniej kombinują, w porównaniu do kobiet. Facet-przyjaciel szczerze powie, co myśli, dbając o interes przyjaciółki. To dotyczy zarówno nowej sukienki, fryzury, umiejętności kulinarnych, jak i faceta, który akurat się przy kobiecie kręci.

5. Zrozumiesz odmienność

Nie bez przyczyny utarło się powiedzenie, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Przyjaźniąc się z kimś odmiennej płci dostajesz szansę poznać dobrze jego świat i zrozumieć postępowanie innych. Takie doświadczenie, obserwacja innej osoby wzbogaca o cenną wiedzę.


źródło:  themindsjournal.com 


Zobacz także

6 rzeczy, których potrzebujesz, żeby pozwolić komuś odejść. W miłości, i nie tylko

Szpinak i truskawki oraz inne produkty, które powinieneś spożywać razem. Dla zdrowia!

17 faktów, które warto wiedzieć o kofeinie. Dlaczego i czy w ogóle powinniśmy ograniczyć jej spożywanie?