Czy to on zabił swoją żonę? Przypatrz się obrazkowi i rozwiąż zagadkę

Redakcja
Redakcja
2 marca 2018
Fot. Screen/Facebook/7-Second Riddles
 

Pora na detektywistyczne łamigłówki. Potraficie rozwiązać zagadkę tego morderstwa? Spójrzcie na rysunek, a potem przeczytajcie co tu się wydarzyło. Czy ten mężczyzna jest niewinny?

Mąż powiedział policji, że kiedy wrócił do domu, zobaczył, że jego żona nie żyje. Znalazła jego broń i popełniła samobójstwo. Policja wiedziała, że mężczyzna kłamie. Czy wiesz, dlaczego? Przypatrz się uważnie obrazkowi. Nie podglądaj odpowiedzi!

 

Rozwiązanie zagadki

Mężczyzna kłamie – świadczy o tym pusta kabura na broń


4 boginie kobiecości – Matka, Hetera, Amazonka i Pośredniczka. Która jest tobie najbliższa?

Redakcja
Redakcja
2 marca 2018
3 z 4

Matka

Fot. iStock/PeopleImages

Strzeże domowego ogniska, koncentruje się na rodzinie, dzieciach. Bywa zaborcza i zaczyna żyć życiem bliskich. Jest skłonna do największych poświęceń, by rodzina była bezpieczna i szczęśliwa, nie odmawia nigdy udzielenia pomocy. Zapomina tym samym o własnych potrzebach i pragnieniach. Do szczęścia brakuje jej wypuszczenia dzieci spod swoich skrzydeł, zagarnięcia dla siebie chwil egoistycznej przyjemności.

Aby otworzyć się na własne potrzeby, powinna dopuścić do głosy kobietę — Amazonkę świadomą swoich potrzeb i marzeń. Wtedy wyjdzie z ram Matki i zauważy w swoim partnerze nie tylko ojca dzieci i żywiciela rodziny, ale żywego, interesującego człowieka.

PoprzedniNastępny

Zobacz także

Mój świat w moim aucie. Za co kobiety pokochały 500-tkę?

Jak to faceci na imprezie prymitywnie wyrwać nas próbują. Że tacy jeszcze istnieją. SZOK

Jak to faceci na imprezie prymitywnie wyrwać nas próbują. Że tacy jeszcze istnieją. SZOK

Jedyny w Polsce maraton jogi na stoku!