3 najlepsze kandydatki na żonę, według znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
18 maja 2018
1 z 3

Rak

Fot. iStock

Kobiety spod znaku Raka są silne emocjonalnie, dają partnerowi wsparcie. Kochają bezwarunkowo i są skłonne do największych poświęceń dla bliskiej osoby. Kobieta Rak dokłada wszelkich starań, aby jej rodzina była szczęśliwa. Potrafi stworzyć przytulny, dobry dom, jest oddaną, kochającą matką i żoną. Dobro rodziny stawia na pierwszym miejscu.

PoprzedniNastępny

Co kształt twojej dłoni ujawnia o twojej osobowości. Spójrz na obrazek i dopasuj swoją dłoń

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
18 maja 2018
Fot. Screen z Facebook/
Fot. Screen z Facebook/ Naborara The Psychic
 

Wyciągnij przed siebie dłoń i przyjrzyj jej się uważnie. Popatrz na długość palców, kształt kciuka. Następnie dopasuj twój kształt dłoni do jednego z przedstawionych na obrazku  i przeczytaj interpretację. Dobrej zabawy!

Typ A

Na zewnątrz jesteś efektywny logiczny, wyrachowany i… mało elastyczny. Tak można cię określić. Przekładasz stabilizację nad spontanicznością, ponieważ kontrolujesz to, co dzieje się wokół ciebie.

A wewnątrz? Jesteś zadowolony ze swojego stanu psychicznego. Lubisz słuchać o cudzych marzeniach i próbujesz pomóc innym odnieść sukces. Jeśli chodzi o miłość, jesteś bardzo wyrozumiały dla swoich bliskich i potrafisz słuchać, ale jednocześnie nie chcesz, aby twój partner oczekiwał od ciebie pomocy. Pomagasz, jeśli czujesz, że możesz pomóc.

Typ B

Na zewnątrz jesteś hojny, sympatyczny, bezinteresowny i kochający. Zdecydowanie większą wartość ma dla ciebie dawanie niż otrzymywanie. Zawsze najpierw patrzysz na innych, potem dopiero na siebie. Ale w środku jesteś wręcz obsesyjnie nastawiony na dobro innych. Czasami lekceważysz swoje dobre samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. W miłości, kiedy jesteś zakochany, chcesz podzielić się tą miłością z światem. Jesteś pierwszą osobą, która opublikuje swój nowy status związku na Facebooku.

Typ C

Na zewnątrz lojalny, pewny siebie, przekonywujący i czarujący. Jesteś ekspertem w pozyskiwaniu ludzi, którzy… się z tobą zgadzają. Kochasz piękne słówka. A w środku jesteś zbyt zmotywowany albo nic ci się nie chce, w zależności od sytuacji. Interesujesz się podejmowaniem działań, które przyniosą ci konkretną korzyść. To powoduje, że ludzie myślą, że jesteś zimny. Jeśli chodzi o miłość. Dzięki umiejętnościom perswazji jesteś w stanie przyciągnąć uwagę płci przeciwnej. To, co musisz zrobić, to pokazać ukochanej osobie swoje prawdziwe ja. Otwórz się.

Typ D

Na zewnątrz wydajesz się dobrym obserwatorem, inteligentnym, pomysłowym, ze zmysłem analitycznym. Jesteś kapryśny i twórczy, masz mnóstwo świetnych pomysłów i wiesz, jak je zrealizować. Ale w środku masz obsesję na punkcie rozwiązywania problemów. Jeśli nie możesz zrobić czegoś na swój sposób, stresujesz się. Boisz się także, że inni cię zawiodą.  Jeśli chodzi o miłość, nawet jeśli znajdziesz kogoś, kto wydaje się odwzajemniać twoje uczucia, nie wiesz, jak działać dalej. Czujesz się niekomfortowo i szybko tracisz zainteresowanie. To dlatego, że nie możesz kontrolować własnych emocji i ten właśnie brak samokontroli cię przeraża.

Typ E

Na zewnątrz jesteś kreatywny, inteligentny, wyjątkowy i czarujący. Ludzie cię kochają, ponieważ jesteś typem „społecznym”. Ale w środku jesteś niestabilny i delikatny. Zdajesz sobie z tego sprawę, więc unikasz ryzyka i trzymasz się tego, co daje ci poczucie bezpieczeństwa. Masz również zbyt wysokie standardy w wielu aspektach życia, więc łatwo się rozczarujesz. Jeśli chodzi o miłość, to nagromadziłeś wiele bolesnych i emocjonalnych doświadczeń, dlatego czasami brakuje ci pewności siebie i / lub zaangażowania w relacjach.

Typ F

Na zewnątrz jesteś namiętny, ciekawy, niecierpliwy i żądny przygód! Pracujesz nad tym. W środku jesteś … taki sam! Nie ma prawie żadnej rozbieżności między twoim zewnętrznym i wewnętrznym „ja”. Jeśli chodzi o miłość, jesteś wolny jak ptak. Jesteś bardzo otwarty na sugestie i potrzeby osób, z którymi się spotykasz, ale przede wszystkim na to, czego sam potrzebujesz do szczęścia. Chcesz „być razem”, ale potrafisz odejść bez żalu, jeśli uznasz, że tak będzie lepiej.


Na podstawie: Naborara The Psychic

 


14 rzeczy, które chciałoby powiedzieć twoje ciało o zdrowiu

Redakcja
Redakcja
18 maja 2018
1 z 1

14 rzeczy, które chciałoby powiedzieć twoje ciało o zdrowiu

Fot. iStock/spukkato

9. Rozmiar piersi

Badania pokazują, że kobiety o piersiach w rozmiarze D lub większym mogą być nawet 1,5 razy bardziej narażone na cukrzycę typu 2 w porównaniu z kobietami o piersiach w rozmiarze A. Prawdopodobnie jest to spowodowane gospodarką hormonalną powiązaną z ilością tkanki tłuszczowej w piersiach, która sprawia, że kobiety są bardziej podatne na rozwój insulinoodporności.

10. Opuchnięte oczy

Gdy pojawia się obrzęk oraz zasinienie oczu, często przypisuje się to brakowi snu i nadmiernemu stresowi. Jednak winę za to mogą ponosić zmiany hormonalne, zwiększone spożycie soli, a także wrażliwość na pokarmy i alergie.

11. Grupa krwi, a ryzyko nowotworu

Badania przeprowadzone w Dana-Farber Cancer Institute pokazują, że osoby z grupą krwi 0, rzadziej chorują na raka trzustki, a osoby z krwią AB, A lub B mają w porównaniu do 0, aż o 44% większe ryzyko zachorowania na ten rodzaj nowotworu.

12. Niewielkie lub nierówne zęby

Jeżeli twoje zęby są nierówne i małe, może to oznaczać, że w trakcie snu masz problem z zaciskaniem szczęki. Bruksizm, czyli zgrzytanie zębów sprawia, że zęby są ścierane i uszkadzane. Najczęściej wynika to z większej podatności na stres.

13. Przedwczesne zmarszczki

Gdy przybywa nam lat, proces produkcji kolagenu spowalnia i zaczynają formować się pierwsze zmarszczki. Jednak jeśli zmarszczki zauważalne są w młodym wieku, należy zwrócić uwagę również na kości. Towarzystwo endokrynologiczne w Bostonie przedstawiło badania, które łączą przedwczesne zmarszczki ze współistnieniem osteoporozy. Badania pokazały, że jakość skóry była kluczowa dla gęstości mineralnej kości, a pogłębione zmarszczki często łączyły się z mniejszą gęstością kości i większą podatnością na złamania.

14. Sucha skóra

Przewlekle sucha i łuszcząca się skóra, której nie pomagają ani kosmetyki nawilżające, ani wypijanie większej ilości wody, może wynikać z różnych chorób. Niedobór składników odżywczych (szczególnie witaminy E, witaminy A, witaminy D, potasu i kwasów tłuszczowych), cukrzyca i niedoczynność tarczycy, bardzo często są przyczynami nadmiernie suchej skóry.

źródło:  www.powerofpositivity.com

PoprzedniNastępny

Zobacz także

Fot. iStock/lolostock

Wszystko jest powtarzalne, oni są tacy sami, schemat ten sam. Coraz częściej myślę, że nie ma już miłości

crocs

„Kiedy czujesz się komfortowo możesz robić co tylko chcesz”. Come As You Are – muzyczna kampania Crocs

Fot. Materiały prasowe

MegaMisja Fundacji Orange pomoże świetlicom szkolnym