Go to content

Magazyn dla kobiet Oh!me zatrudni sprzedawcę. Dołącz do naszego zespołu

Jeżeli kochasz kobiety, lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać – dołącz do naszego zespołu. Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, elastyczne warunki pracy i wolność od korporacyjnych szklanych sufitów. Cenimy sobie miłą atmosferę pracy, otwartość i chęć podejmowania wyzwań. Kochamy naszą pracę! Zapraszamy do naszego świata!

Stanowisko: Sprzedawca

ZADANIA:
– pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z już pozyskanymi klientami,
– tworzenie baz kontaktowych nowych klientów,
– negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,

WYMAGANIA:
– preferowane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług,
– podstawowa znajomość rynku mediów w Polsce,
– dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i zdecydowanie w działaniu,

OFERUJEMY:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę w komfortowych warunkach i elastyczny czas pracy,

Jesteśmy najlepszym  magazynem dla kobiet w internecie!

Aplikację należy wysłać na adres: praca@ohme.pl.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Blum Media sp. z o.o. swoich danych osobowych uzyskanych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).